Vlaamse Kano & Kajak Federatie

Nieuws

Technische comités zijn uitvoerend en specifiek voor een discipline. Ze hebben ook een beperkte beslissingsbevoegdheid binnen het, door VKKF, voorziene budget.

De Technische Comités hebben volgende opdrachten en bevoegdheden

  • Een aanbod van breedtesport tot topsport mee helpen bewaken en ondersteunen voor de discipline (cfr. Long Term Athlete Development)
  • Samenwerken met de beleidscellen om in te spelen op discipline-overkoepelende initiatieven die bijdragen aan de uitbouw van de eigen discipline
  • Opstellen van de kalender (in overleg, binnen de koepel van het KBKV)
  • Sportpromotie & samenwerking tussen de clubs
  • Praktische organisatie van opleidingen
  • Ondersteunen van VKKF-atleten
  • Organiseren van trainingsondersteuning voor clubs en sporters
  • Organisatie van evenementen of ondersteuning van evenementen georganiseerd door clubs
  • Aanspreekpunt voor clubs die de discipline willen uitbouwen
  • Jeugdwerking organiseren

Formulieren Comités 

Klik hier voor alle documenten ter te vinden die nodig zijn voor de werking van de comités.

 

Technisch Comité Lijn en Marathon

Naam Functie 2019 2020 2021 2022 2023 2024
 Erik Broekx  lid  V  * V *    
 Dominique Dupas  lid  V  * * *    
 Maxim Cottem  Penningmeester  V  * V *    
 Tuur Bettens  Voorzitter  V  * * *    
 Pauline Druyts  Secretaris   V * * *  
Stien Verlinden Vertegenwoordiger scheidsrechters (Gecoöpteerd lid)            
Herman Van Dooren Gecoöpteerd lid            
Nicolas Callewaert Gecoöpteerd lid            
Marian Sarbu Gecoöpteerd lid            
Joris Bockx Sportsecretaris KBKV/Bestuursorgaan Peddelsport Vlaanderen            
Maarten De Wilde Technisch Directeur Peddelsport Vlaanderen            

 

Technisch Comité Kajakpolo

Naam Functie 2019 2020 2021 2022 2023 2024
 Bart Man    V  * * *    
 Bert Luyssaert    V  * V *    
 Hartwin Ghekiere    V  * V *    
 Olivier De Buck    V  * * *    
 Tom Neegers    V  * * *    
 Piet Coussens Wedstrijdorganisator BK & penningmeester (gecoöpteerd lid)            
 Tom Van Wesemael Voorziter scheidsrechtercomité (gecoöpteerd lid)            
 Marc Geysen Ondersteuning NT S & J (gecoöpteerd lid)            
Ludo Van de Vreken Trainer nationaal team Junioren            
Daan van de Vreken Hulptrainer nationaal team junioren            
Michaël Thys Trainer nationaal team senioren            

 

Technisch Comité Freestyle

Naam Functie 2019 2020 2021 2022 2023 2024
 Patrick De Meulenaere    V  * V *    
 Tom Diereick    V  * * *    
 Yoran Jacobs    V  * * *    
 Bart Ruysschaert    V  * V *    
 Bert Ravyse    V  * * *    

 

Technisch Comité Rivier

Naam Functie 2019 2020 2021 2022 2023 2024
 Dominique Dupas    V  * * *    
 Davy Thys    V  * V *    
Nicolas Callewaert Gecoöpteerd lid            
Alain De Winter     V * * *  
Beschikbare vacature              
Beschikbare vacature              
Beschikbare vacature              

  

Technisch Comité Slalom

Naam Functie 2019 2020 2021 2022 2023 2024
Renaat Wijckmans    V  * V *    
 Wouter Decock    V  * V *    
 Koen Behets    V  * * *    
Frank Schoeters    V  * * *    
Beschikbare vacature              

 

Technisch Comité Toervaren

Naam Functie 2019 2020 2021 2022 2023 2024
 Luc Goos    V  * * *    
 Danny Louagie    V  * * *    
 Rik Vierstraete    V  * V *    
Johan De Keyser     V * * *  
Beschikbare vacature              
Beschikbare vacature              

 

Technisch Comité Rafting

Naam Functie 2019 2020 2021 2022 2023 2024
 Bruno Simoens    V  * V *    
 Luc Dewilde    V  * * *    
 Marlies Van Den Berge    V  * * *    
 Wouter Decock    V  * V *    
Beschikbare vacature              

 

Technisch Comité Surfski-Zeekajak-Sup

Naam Functie 2019 2020 2021 2022 2023 2024
Dimitri Vandepoele       V *    
Stien Verlinden       V *    
Philippe de Wergifosse       V *    
Peter Loyen       V *    
Alexander Baeten              

 

N.B.: V= Verkozen; * = bestuursmandaat; x = nieuwe verkiezing 

Activiteiten

19 jun TV toertocht Zenne & Rupel logo jeugdinvest
19 jun MA int. wedstrijd WC marathon I
20 jun TV toertocht Zenne & Rupel
20 jun MA int. wedstrijd WC marathon I
23 jun FS int. wedstrijd Natural Games (tot 27/06/2021)
24 jun LY int. wedstrijd EK junoren/U23
24 jun vergadering Bestuursorgaan
25 jun LY int. wedstrijd EK junoren/U23
26 jun LY training Vlaamse trainingsdag
26 jun MA wedstrijd Marathon Seneffe
26 jun KP wedstrijd Jeugdtoernooi kajakpolo (reservedatum = zondag 4/7) logo jeugdinvest
26 jun LY int. wedstrijd EK junoren/U23

De volledige kalender vind je in het hoofdmenu links

Resultaten

27 mei vergadering Bestuursorgaan verslag 
25 apr LY selectietest Trials RES 
1 maa vergadering Bestuursorgaan verslag 
31 dec RI wedstrijd Eindstand BvB rivier 2020 RES 
17 dec vergadering Bestuursorgaan verslag 
19 nov vergadering Bestuursorgaan verslag 
11 okt SL wedstrijd Belgisch Kampioenschap RES 

Legende

FS  Freestyle KP  Kajakpolo KA  Kano
LY  Lijn MA  Marathon RI  Rivierafdaling
RA  Rafting SL  Slalom TV  Toervaren
WW  Wildwater ZE  Zeekajak Leeg  Algemeen